• Telefon : +90 (212) 283 8686

Ne Amaçlıyoruz?

Üyelerimizin hizmet alımı yaptığı her konuda veya gider kalemi olarak yönettiği her kontratta birlikte satın almanın gücünü kullanıyoruz. Bu amaçla, yıl içinde düzenli aralıklarla yaptığımız ihalelerle, konuya ilgi duyan üyelerimizin kilit isimlerini bir araya getirerek oluşturduğumuz komisyonlardan çıkan ortak akıl ve knowhow sayesinde ihalelerde yer alan üyelerimizin en iyi şartlarda, en uygun koşullarda kontrat yapmalarını sağlayan bir yapıya sahibiz.


Gücümüzü Kazancınıza Dönüştürüyoruz… Büyük bir hastane zinciri enerji kontratında %25, araç taşıtmatik sözleşmesinde %9 ve üzerinde indirim alırken bireysel hareket eden bir hastane olarak bu indirimleri elde edebilir misiniz? Oysa medForum Grup Satınalma Organizasyonu’na üye olduğunuzda, hizmet alımı yaptığınız her konuda veya gider kalemi olarak yönettiğiniz her kontratta birlik olmanın avantajını yaşayacak, birlikte hareket eden en büyük satınalma grubu olarak varolan zincirlerden de fazla avantaj elde etme imkanına kavuşacaksınız.

Kontrat yönetiminde güç birliği yapmak istiyorsanız lütfen medForum temsilcinizle görüşünüz.

Telekomünikasyon

Üyelerimizin telekomünikasyon giderlerini düşürüyoruz.

Telekomünikasyon sektöründeki gelişmelerden yararlanarak üyelerimizin düşük maliyetli internet ve ses hizmeti fırsatlarına kavuşmalarını hedefliyoruz.

Telekomünikasyon sektöründeki VOIP gibi gelişmeler üyelerimiz için doğru ve düşük maliyetli internet ve ses hizmeti fırsatları oluşturuyor. Avantajlı ses hizmetlerini neden araştırıyoruz? Sektörün temel servis sağlayıcılarından Türk Telekom ile karşılaştırma yapmak gerekirse;

  • Türk Telekom hatlarında dakika bazlı taahhüt zorunludur, VOIP ses hizmetlerinde ise dakika bazlı taahhütü yoktur.

  • Türk Telekom hatlarında sabit ücret ödeme zorunluluğu vardır. VOIP ses hizmetlerinde sabit ücret yoktur.

  • Türk Telekom hatlarında görüşmeler dakika bazlı olarak ücretlendirilmektedir. Örneğin 1 dakika 2 saniyelik görüşme 2 dakika üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Oysa VOIP ses hizmetlerinde saniye bazlı ücretlendirme yapılmaktadır. Örneğin 1 dakika 2 saniyelik görüşmenizde 62 saniye üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

  • Türk Telekom 444’lü hatlarda yüksek kurulum maliyetleri ödenmektedir. VOIP ses hizmetlerinde 0850’li hatların kurulum ücreti yoktur.


Yukarıda belirttiğimiz ses hizmetlerinin avantajlarını üyelerimize sunabilmek amacıyla üyelerimize ait bilgileri (hat sayısı, santral marka ve modeli, metro ethernet varlığı, internet kapasitesi gibi) toplamaya ve grup sözleşmesi yapmak üzere çalışmaya başladık. Siz de bu çalışmanın içinde yer almak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Elektrik

Tüm enerjimizi kullanıyor, elektrik giderlerinizin cironuza oranını düşürüyoruz.

Gelişen teknolojiye bağlı olarak hızlı bir şekilde artan elektrik enerjisi kullanımı sonucu yükselen enerji maliyetlerinize dinamik, etkin maliyetli çözümler sunuyoruz.

Ekonomik ve sosyal gelişmenin en önemli göstergelerinden birisi olan elektrik enerjisi tüketimi, üyelerimizin en önemli maliyet kalemlerinden birisi oldu. Kimi üyelerimizin elektrik enerjisi giderleri cirolarının %5’ini geçmeye başladı.

Oysa Türkiye elektrik enerjisi sektörü hızlı bir serbestleşme süreci içerisinde ve bu da elektrik enerjisini yarışmalı ortamda satınalma fırsatı yaratıyor. Biz de birbirinden farklı dinamikleri olan enerji maliyetlerini, verimli ve esnek bir portföy stratejisini esas alarak, üyelerimizin toplam tüketim ihtiyacı üzerinden en düşük maliyetli enerji anlaşmaları gerçekleştirecek şekilde hazırlanıyoruz. Hedefimiz, birlikte hareket ederek mevcut tarifelerden %25 ve üzeri indirim alacak çözümler geliştirmek. Böylelikle, her üyemizin elektrik enerjisi giderinin cirosuna oranını %2 altına düşürmeyi arzuluyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz avantajları üyelerimize sunabilmek amacıyla üyelerimize ait bilgileri (geçmiş 6 aylık fatura örnekleri üzerinden ortalama aylık tüketim (kWh) hesabı, mevcut sözleşme örnekleri, sayaç listesi ve numaraları gibi) toplamaya ve grup sözleşmesi yapmak üzere çalışmaya başladık. medForum’un gerçekleştirdiği bu çalışmadan yararlanmak isterseniz hemen 0850 811 6475 numaralı telefondan veya info@medforum.com.tr adresinden bize ulaşın.

Akaryakıt

Akaryakıt masraflarınızda %7,5’a varan indirimler için birlikte hareket ediyoruz.

medForum, üyelerinin önemli bir maliyet unsuru olan akaryakıt giderlerini yüksek hacimli taşıt tanıma sistemi anlaşmaları ile düşürüyor.

Günümüzde, akaryakıt tüketimi kurumların stratejik tedarik kalemlerinden biri haline geldi. medForum olarak, filo büyüklüğüne göre şekillenen taşıt tanıma sistemlerinden üyelerimize en düşük maliyetli çözümü sunmak üzere ihaleye çıkıyoruz. Bu sayede, %7,5’a varan indirimler yanında;

  • Hangi aracınıza, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alındığını; araçlarınızın kilometre başına yakıt tüketimini rutin raporlarla görecek,

  • İstasyonlarda nakit veya kredi kartı ile ödeme, fiş, imza, fatura alma gibi hiçbir süreçte zaman kaybetmeden ikmal yapabilecek,

  • Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya ayda iki veya üç fatura ile yaparak muhasebe ve idari işlem trafiğini azaltacaksınız.


Yukarıda belirttiğimiz avantajları üyelerimize sunabilmek amacıyla üyelerimize ait taşıt bilgilerini toplamaya başladık. medForum’un oluşturduğu bu sinerjiden yararlanmak isterseniz hemen 0850 811 6475 numaralı telefondan veya info@medforum.com.tr adresinden bize ulaşın.

Sigorta

medForum’un minimum maliyetli sigorta poliçeleriyle risklerinize karşı maksimum koruma!

Hayatın yüksek dinamizmi içinde kurumsal ve bireysel varlıklarımızı korumak için grup gücümüzü kullanıyor; sigorta maliyetlerini düşürürken üyelerimiz için yeni ve kazançlı bir gelir kapısı yaratıyoruz.

Üyelerimizin sigorta giderlerini düşürmek ve en geniş teminat kapsamını sağlayabilmek üzere dünyanın en büyük broker firmalarından Marsh ile çalışmaya başladık. Aslında hedefimiz yalnızca üyelerimizin kurumsal ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak değil; çalışanlar ve hastaların ihtiyaçlarına da yanıt verirken üyelerimizin sigorta işlemlerinden de para kazanmasını sağlamak.

Neler mi konuşuyoruz?

  • Kurumsal sigorta ihtiyaçları (sabit kıymet, yangın mali sorumluluk, işveren mali sorumluluk, üçüncü şahıs mali sorumluluk, özel güvenlik mali mesuliyet, elektronik cihaz, makina kırılması, kasko ve benzeri)

  • Çalışan ve ailesi için ihtiyaç duyulan sigorta ürünleri (kasko, bireysel emeklilik ve benzeri)

  • Hastalara yönelik sigorta ürünleri (tamamlayıcı sağlık sigortası ve benzeri)


Bu doğrultuda, özellikle kurumsal ihtiyaçlarda avantaj sağlamak üzere üyelerimizin halihazırda varolan poliçeleri hakkında bilgi (teminat, özel şart, prim gibi) topluyoruz. Yaptığımız çalışmadan siz de yararlanmak istiyorsanız hemen 0850 811 6475 numaralı telefondan veya info@medforum.com.tr adresinden bize ulaşın.