• Telefon : +90 (212) 283 8686

Sunulan Hizmetler Neler?

medForum Grup Satınalma Organizasyonu’na üye olduğunuzda her gün yaptığınız herhangi bir satınalma işlemini onlarca hastane ile birlikte yaparak, aşağıdaki kategorilerde yer alan ürünü veya hizmeti doğru miktarda, doğru zamanda, doğru fiyatta, doğru ödeme koşulları ile düzenli ve sürdürülebilir bir yapıda tedarik etmenizi sağlıyoruz.

 • Medikal Sarflar

 • Nonmedikal Sarflar

 • Konsinye Malzemeler

 • İlaçlar

 • Biyomedikal Ekipmanlar

 • Hastane Mobilyaları

 • Kontrat Yönetimi

 • Danışmanlık Hizmetleri


Her kategoride nelere ulaşabileceğinizi ilgili kategori butonuna basıp görebilirsiniz. Böylece medForum Grup Satınalma Organizasyonu’na üye olduğunuzda 7.500’ün üzerinde ürün veya hizmete, sizler gibi güç birliği yapan diğer üyelerle aynı anda ulaşma imkanına sahip olacaksınız.

Faydası Ne?

medForum Grup Satınalma Organizasyonu’nda ‘bir elin nesi var, iki elin sesi var’ diyerek üyelerimizin kaliteli ürünü veya hizmeti doğru miktarda, doğru zamanda, doğru fiyatta, doğru ödeme koşulları ile düzenli ve sürdürülebilir bir yapıda tedarik etmelerini sağlıyoruz. Böylece üyelerimizin işletme giderlerini azaltıp sermaye ihtiyacını düşürürken kar marjını yükseltiyor; daha verimli çalışmalarına imkan tanıyor, tıbbi ve operasyonel hizmet kalitesini artırıyor, mutlak iç ve dış müşteri memnuniyetinin yükselmesine imkan veriyoruz.

 • Geniş ürün yelpazesi ve marka portföyü

 • Yeniliklere, son teknolojiye hızla ve zahmetsizce ulaşım imkanı

 • Ölçek ekonomisinin getirdiği en uygun fiyat garantisi

 • Keseye göre ödeme planı

 • Tedarikçilere sağlanan sigorta sayesinde risk primi konulmamış fiyatlar

 • Fırsatlardan anında haberdar olma ve yararlanma imkanı

 • Aylık satınalma trendi bazında ihtiyaç hatırlatma sistemi

 • Eldeki gereksiz stokları diğer üyelere satma imkanı

 • Tek tuşla oluşturulan üretkenlik, verimlilik, trend analizi, risk yönetimi ve maliyet raporları sayesinde ölçerek yönetme fırsatı

 • Süreçlerin her aşamada takip edilmesinin verdiği avantajla oluşan üye memnuniyeti


Diğer yandan, tedarikçilerimizin yüksek hacimde, projekte edilebilen, düzenli akışın gerçekleştiği planlı üretim ve ithalata imkan veren, lojistik hizmetlerin organize edilebildiği bir tedarik grafiği yakalamalarını sağlıyoruz. Böylece tedarikçilerimizin birim üretim/hizmet maliyetlerini düşürüyor, stoksuz veya fazla stokla yakalanmalarının önüne geçiyor, değişken kur maliyetlerinden etkilenme riskini azaltıyor, pazarlama ve lojistik giderlerinde ciddi tasarruf ortamı sağlıyor ödemelerini zamanında, garantili alma imkanı veriyoruz. Bütün bunlar tedarikçilerimizin de etkin maliyetlerle çalışmasına imkan veriyor, ürün ve hizmet kalitesini artırıyor, kar marjını yükseltiyor, düzenli ve sürprizlerden uzak nakit akışına kavuşmasını sağlıyor, iç ve dış müşteri memnuniyetini artırıyor.

Ben de Yararlanabilir Miyim?

Sağlık hizmeti veriyorsanız medForum Grup Satınalma Organizasyonu’na üye olmalısınız! medForum Grup Satınalma Organizasyonu’ndan öncelikle fayda sağlayacak kurumlar arasında özel hastaneler, muayenehane, poliklinik, tıp merkezi gibi ayakta tedavi merkezleri, radyoloji ve laboratuvar gibi diyagnostik merkezler, mobil sağlık sunucuları, evde sağlık merkezleri, diyaliz ve IVF merkezi gibi ihtisaslaşmış işletmeler, bakımevleri, huzurevleri, güzellik merkezleri, otel, işyeri, OSGB, okul gibi işletmelerde hizmet veren revirler yer alıyor.

Üyelik Şartları Neler?

Üyelik sözleşmesini okumak için tıklayınız. Üye olmak için buradan üyelik formuna ulaşarak üyelik başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz ile ilgili gerekli evrakları (ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri gibi) ıslak imzalı üyelik sözleşmesiyle birlikte tamamlayıp değerlendirdikten sonra üyelik adımınızı maksimum bir iş günü içerisinde tamamlayacağız.

medForum Grup Satınalma Organizasyonu’na ürün veya hizmetlerini sunmak isteyen tedarikçilerimiz de tedarikçi sözleşmesine buradan ulaşabilirler ve üyelik formuna buradan ulaşarak üyelik başvurusu yapabilirler. Tedarikçilerimizin başvuruları ile ilgili gerekli evrakları ıslak imzalı tedarikçi sözleşmesiyle birlikte tamamlayıp değerlendirdikten sonra üyeliklerini maksimum bir iş günü içerisinde tamamlayacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sitede fiyatlar niye yok?

Sitemiz yalnızca şirketimizin tanıtımı amaçlı. Internet üzerinden satış yapmıyoruz. Fiyatlarımız ERP (enterprise resource planning/kurumsal kaynak planlaması) yazılımı üzerinde yalnızca üyelerimizin girebildiği, kapalı devre iletişim platformunda mevcut.

Kim satıyor, nereden geliyor, ne kadar zamanda geliyor?

Aslında medForum Grup Satınalma Organizasyonu’na üye olduğunuzda doğru ürünü ya da hizmeti doğru fiyatta satan, belki de sizin sürekli alışveriş yaptığınız tedarikçilerden satınalım yapıyorsunuz ve yine aynı sürede (çoğunlukla 3 iş günü içinde) tedarik ediyorsunuz. Tek farkla; güç birliği yapmanın getirdiği avantajlarla!

Ödeme şartları neler?

Tedarikçilerimizin belirlediği ödeme planına göre peşin ya da 180 güne kadar uzanan ödeme planı mevcut.

En uygun fiyat garantisi ne demek?

İddialıyız; üyemizin medForum sipariş listesindeki fiyat toplamı, üyemizin bir evvelki faturalarındaki birim fiyatlardan oluşan fiyat toplamından yüksek ise aradaki farkı üyemize yansıtmıyoruz; sipariş listesini üyemizin belgelediği fiyat toplamıyla tedarik ediyoruz.

Kargo ücreti var mı?

Kargo ücreti her zaman olduğu gibi çoğunlukla fiyatlara dahil. İstisnai durumlarda kargo ücreti varsa, satınalma gerçekleşmeden kargo ücretini ayrıca görebiliyorsunuz.

ERP yazılımında aradığım ürünün/markanın kendisi veya fiyatı yoksa?

Aradığınız ürünü/markayı bulamıyorsanız, ‘ Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?’ bağlantısına tıklayabilirsiniz. Fiyatı olmayan ürünlerde/markalarda ‘Fiyat Al’ seçeneğini kullanarak çözüme ulaşabilirsiniz. Bu fonksiyonun yalnızca üyelerimize açık olduğunu hatırlatırız.

Numune isteyebilir miyiz?

Evet, bunun için ERP yazılımında ayrı bir seçenek mevcut.

Garanti koşulları neler?

Tedarikçinizden aldığınız ürün veya hizmetlerdeki garanti şartları geçerli.

İade, iptal koşulları neler?

Siparişinizin tedarikçi tarafından kargoya verilmesine kadar geçen sürede her siparişinizi iptal edebilir, dilediğiniz ürünü tedarikçinizin öngördüğü koşullarda iade edebilirsiniz.